تبلیغات
دخی بی حوصله - خودرو هایی که تجهیزاتشان معادل یک خودرو قیمت دارند (+فیلم)

خودرو هایی که تجهیزاتشان معادل یک خودرو قیمت دارند (+فیلم)

سه شنبه 18 آبان 1395 02:11 ب.ظ

 

خودرو هایی که تجهیزاتشان معادل یک خودرو قیمت دارند (+فیلم)

 • خودرو هایی که تجهیزاتشان معادل یک خودرو قیمت دارند (+فیلم)

  صندلی‌های "اونت" که به صورت اختیاری در مدل‌های رنج‌روور ارائه می‌شود، در انگلستان حدود 5 هزار و 900 پوند قیمت دارد. این قیمت دقیقا معادل پرداختی است که شما برای مدل‌های جدید ساندرو در این کشور پرداخت می‌کنید.

  این روزها خودروها مدام پیش می‌روند و به گزینه‌ها و فناوری‌های جدید مجهز می‌شوند. برنامه‌های فناورانه لذت رانندگی را برای سرنشینان افزایش داده و امنیت آنها را تامین می‌کنند. بسیاری از خودروها از گجت‌ها و ابزارهای مختلف پرشده‌اند و در مقابل برخی دیگر به گزینه‌های اختیاری تنها در جهت حفظ ظاهر و رفاه مجهز شده‌اند.

  به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از "کاروو"، با توجه به این موضوع به جمع‌‌بندی گزینه‌های فوق گران در هر دو رده پرداختیم. برخی از این گزینه‌های فوق گران برای خودروها عاقلانه و لازم هستند و برخی دیگر برای نمایش و ظاهرسازی ساخته شده‌اند. با این وجود برخی از این گزینه‌ها قیمتی معادل یک خودروی واقعی دارند.

  به عنوان مثال صندلی‌های "اونت" که به صورت اختیاری در مدل‌های رنج‌روور ارائه می‌شود، در انگلستان حدود 5 هزار و 900 پوند قیمت دارد. این قیمت دقیقا معادل پرداختی است که شما برای مدل‌های جدید ساندرو در این کشور پرداخت می‌کنید.

  از سوی دیگر فراری یک کیف گلف از برندش را در مدل F12 برلینتا با قیمت 6 هزار و 240 پوند ارائه می‌دهد. این کیف بسیار گران است و مثل این می‌ماند که شما یه رنو توئینگو جدید مدل 2015 را روی دوشتان خود در زمین گلف حمل کنید.

  یکی از گزینه‌های لوکس و گران که در آئودی ارائه می‌شود، باندهای 1200 واتی و 10 کاناله "اولوفسن" این مجموعه است که در انگلستان با قیمت 6 هزار و 300 پوند ارائه می‌شود. این سامانه به 15 خروجی صدا مجهز است. این مجموعه تقریبا معادل یک سوزوکی سلریو می‌ارزد.

  پورشه پانامرا یکی از سریع‌ترین و قوی‌ترین خودروهای جهان است. بنابراین این خودرو به یک سامانه قوی و پیشرفته برای توقف نیاز دارد. ترمزهای به کار رفته در این خودرو حداقل 6 هزار 446 پوند ارزش دارند. با این مبلغ شما می‌توانید با 500 پوند بیشتر یک فیات پونتو خریداری کنید.

  رولزرویس به تشریفاتی بودن معروف است. صفحه ستاره‌ای و روشن سقف در این خودرو 7 هزار و 344 پوند در انگلستان ارزش دارد. هزینه خرج شده برای سقف سفارشی این خودرو برابر با یک "سئات می" مدل 2014 قیمت دارد.

  اما در آبارث 656 بیپوستو که یکی از خودروهای زیبای کلاس خود محسوب می‌شود با یک گیربکس 8 هزار و 500 پوندی روبه رو هستیم. در واقع می‌توان گفت برای این گیربکس تقریبا برابر یک فیات 500 باید خرج کنید.

  در لامبورگینی اونتادور حجم فیبر کربن به کار رفته به تنهایی حدود 9 هزار 192 پوند قیمت دارد. این فیبر کربن در بخش داخلی، تجهیزات کنسول، پشتی صندلی‌ها و بدنه به کار رفته است. با هزینه‌ای که برای فیبرکربن در این خودرو می‌دهید می‌توانید یک سوزوکی سوئیفت خریداری کنید. مدل‌های بالاتر و پرگزینه این مدل سوزوکی حدود 14 هزار و 500 پوند ارزش گذاری شده‌اند.

  اسپیدستر M6 نوبل که تقریبا در رده سوپرخودروها قرار می گیرد، معمولا با یک گیربکس دستی ارائه می‌شود و در صورت درخواست مدل خودکار شما باید 15 هزار پوند بیشتر برای خودروتا خرج کنید. این هزینه می‌تواند برابر با خرید وکسهال کورسا VXR باشد.

  اما در مورد بنتلی بنتایاگا تنها یک گزینه آن هم روی کنسول 150 هزار پوند قیمت دارد. و آن هم ساعت روی کنسول مرکزی است. شما با قیمت این ساعت می‌توانید یک رنج‌روور بخرید.


برچسب ها: خودرو ، هایی ، که ، تجهیزاتشان ، معادل ، یک ،